İletişim Bilgileri

ÖNCÜ SPOR KULÜBÜ

  • Yetkili Kişi: DOĞUKAN ÖNCÜ
  • Telefon numarası: +90 (0212) 599-80-90, 0534 678 36 94
  • Adres: CENNET MAH. TURGUTREİS CAD. 63/1, KÜÇÜKÇEKMECE, İstanbul, 34290, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

Hakkımızda

BİZİMLE SPOR YAPMAK BİR AYRICALIKTIR.

ÖNCÜ SPOR KULÜBÜ 19 yıllı aşkın geçmişiyle aynı semtte en donanımlı aletleriyle sizlere ferah, rahat bir hizmet vermektedir.Geniş fitness bölümünde ister kilo vermek için kardio çalışması,ister formda kalmak için istasyon çalışması veye vücudunuzu şekle sokmak için serbest ağırlık çalışmaları yapabilirsiniz.

SAĞLIKLI, FİT, MUTLU VE GİRİŞİMCİ BAYANLARIN TEK ADRESİ

Zayıflamak kilo vermek istiyorsunuz ama spor yaparak bunu yapınca kas yapmaktan mı korkuyorsunuz? İşin aslı, korktuğunuz kadar kaslanmak sizin zannettiğiniz kadar kolay değil, isteseniz de ciddi miktarda kas kazanmanız için bu işe büyük emek ve para harcamanız gerekir.

Kaldı ki kaslı bir görünüm genelde kas kütlesinden çok düşük yağ oranına bağlıdır. Spor yaparken alacağınız kaslara gelince, o kaslardan korkmanıza gerek yok. Neden mi?

Bayanların, fitness ve ağırlık çalışmaları açısından en büyük endişeleri, kaslanarak vücutlarının erkeksi görünüme sahip olacağı korkusudur. Oysa hafif kilolarla yapılan çalışmalarda kasların büyümediği bilimsel olarak tespit edilmiştir.

Düzenli ve bilimsel planlanmış vücut geliştirme ve fitness egzersizleri size şu avantajları kazandırır :
Biçimli Görünmenizi Sağlar
Yağlanmadan Daha Fazla Yiyebilmenizi Sağlar
Yaşlanmayı Engeller Genç Görünmenizi Sağlar
Güçlü ve Özgür Olmanızı Sağlar
Kemiklerinizi Korur ve Kuvvetlendirir

İSTER SINIRLARINIZI KORUYUN, İSTERSENİZ SINIRLARINIZI ZORLAYIN

Fıtness yapmak denildiğinde “sağlıklı, fit, zinde, güçlü ve formda olmak için yapılan çok çeşitli spor dallarını ve beslenme programlarını da içeren etkinlikleri” aklınıza getirebilirsiniz. Bu kapsamda fitness yapmanın içinde vücut geliştirmek de yer alabilir. Çünkü bir anlamda vücut geliştirme de doğru yapıldığı taktirde sağlıklı ve güçlü olmanızı sağlayabilir.

Zamanımızda bu iki branş çoğu spor salonunda birbirine karışmış vaziyette. Bodybuilding yapmak isteyen farkında olmadan fitness kurallarına uyan, fitness yapmak isteyip de Bodybuilding kurallarına uyan ve karşılığında istediği neticeye ulaşamayan çoğu kişilerle karşılaşıyoruz.

Vücut geliştirmede büyümekte sınır yok, Fitness’ta ise kilo ve boy orantısına göre sağlıklı bir görünüm sağlanmaya çalışılmaktadır.

Birisinde sınırları zorlamak, diğerinde ise orantılı ve sağlıklı görünüm sağlamak amaçtır. Bu iki amaç birbirinden farklı antrenman ve beslenme gerektirmektedir. Çoğu spor salonunda bu branşların birbirine karıştırılması sebebiyle içinden çıkılmaz bazı durumlar ortaya çıkabilmektedir.

GÜÇLÜ BİR GELECEK İÇİN SAĞLAM TEMELLER ATIN

Çocuğunuzun geleceği bugün sizin elinizde. Çocukların başarılı olmaları doğru sporu seçmelerine bağlı. Bu konuda önce ailelere, sonra spor öğretmenlerine önemli görevler düşüyor.

Birçok temel alışkanlık gibi, bireyin spor alışkanlığı da çocuklukta başlıyor. Bu konuda doğru tercihin yapılmasında en büyük görev kuşkusuz aileye düşüyor. Çocuğa spor alışkanlığı kazandırmak, beraberinde buna uygun bir beslenme alışkanlığını da getiriyor. Çocukların yeteneklerine uygun etkinliklere katılmaları, anne babaların kararıyla başlayacağı için ilk tercih ve yönlendirme büyük önem taşıyor. Çocukların hem yetenekleri hem performansları bilinerek yönlendirilmeleri onların başarılarında etkili oluyor. Aksi halde yanlış yönlendirme sonucu yaptığı sporda başarılı olamayan çocuk, bundan olumsuz etkileniyor.

Şirket Bilgileri

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: DOĞUKAN ÖNCÜ
Web Sitesi: http://oncusporkulubu.ticiz.com

Genel Bilgiler

Başlık: ÖNCÜ SPOR KULÜBÜ
Adres: CENNET MAH. TURGUTREİS CAD. 63/1, KÜÇÜKÇEKMECE, İstanbul, 34290, Türkiye
Telefon Numarası: +90 (0212) 599-80-90, 0534 678 36 94
Ek Bilgiler: İnstagram hesabımız @oncuspor